P.E.T.A - Tarnowski Klub Karpiowy.

Tarnowski Klub Karpiowy P.E.T.A

Karpiowanie - nasza wielka pasja!
More Website Templates @ TemplateMonster.com. July 16, 2012!


 •  Opublikowano dnia: 2010-06-06  •   Tomasz Lisik  •   Wyświetleń: 2758   • 

Spotkanie karpiowe z kolegami po kiju z Naked Hook Carp Team.W dniach od 02.06 do 05.06.2010 zostałem zaproszony przez kolegę Jerzego Milanowskiego z Naked Hook Carp Team na łowisko "cicha woda" gdzie odbyło się spotkanie karpiowe z kolegami po kiju.


Ale od początku... W dniu wyjazdu wyjechałem wcześnie rano bo pogoda nie sprzyjała(powodzie) więc czas dojazdu przedłużył się do 7 godzin:(.


Po przybyciu na miejsce i przywitaniu się z kolegami wypakowanie gratów i zapoznanie się z łowiskiem i....tu kilka słów o łowiskuWłaścicielem łowiska jest Pan Wojtek który bardzo gościnnie mnie przywitał i którego serdecznie pozdrawiam.
Łowisko cicha woda jest pięknym zbiornikiem i ma swój niepowtarzalny urok.Wszystkim polecam to łowisko ze względu na otoczenie,klimat,no i misiaczki..:) które dorastają do ponad 20 kilogramów.
Wracając do spotkania po postawieniu markerów,nęceniu i umieszczeniu zestawów w łowisku jak zwykle przyszedł czas na integracje w pełni tego słowa znaczeniu.Koledzy okazali się nadzwyczaj gościnni zabawa trwała przez cały czas spotkania.

Co do misiaczków to brały chimerycznie pewnie z powodu pogody ale i tak wspólnie złowiliśmy 16 karpi.
Spotkanie uważam za bardzo udane i już nie mogę się doczekać spotkania w lipcu.
Pozdrawiam serdecznie kolegów i do następnego spotkania.Tarnowski Klub Karpiowy P.E.T.A - Galeria Tarnowski Klub Karpiowy P.E.T.A - Galeria Tarnowski Klub Karpiowy P.E.T.A - Galeria Tarnowski Klub Karpiowy P.E.T.A - Galeria Tarnowski Klub Karpiowy P.E.T.A - Galeria Tarnowski Klub Karpiowy P.E.T.A - Galeria Tarnowski Klub Karpiowy P.E.T.A - Galeria Tarnowski Klub Karpiowy P.E.T.A - Galeria Tarnowski Klub Karpiowy P.E.T.A - Galeria Tarnowski Klub Karpiowy P.E.T.A - Galeria